Перед грою з «Динамо» «Янг Бойз» розгромив «Сьон»

Щоправда, на відміну від «біло-синіх», для «молодих хлопців» ця гра була домашньою. На «Стад де Суісс» у Берні «Янг Бойз» приймав одного з аутсайдерів швейцарської Суперліги, «Сьон».

Господарі поля забезпечили собі перевагу у два м’ячі ще в першому таймі, й у підсумку перемогли з рахунком 5:1.

До перерви голами відзначилися Сулеймані, Нсаме та Ассалє, а у другому таймі розгром довершили Сулеймані, який відзначився вдруге, реалізувавши пенальті, а також Нсаме, який теж оформив дубль.

У цій грі Аді Хюттер задіяв такий склад: фон Бальмус – Мбабу (Йосс, 84), Вютріх, Бюркі, Лотомба – Фасснахт (Нгамалеу, 80), Соу, Саного (Ебішер, 72), Сулеймані – Нсаме, Ассалє.

Після 13 турів «Янг Бойз» продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю національної першості, маючи перевагу в сім очок над найближчим переслідувачем – «Базелем». На рахунку команди Хюттера 9 перемог, 2 нічиї та 2 поразки.

Нагадаємо, матч «Янг Бойз» - «Динамо» відбудеться у четвер, 2 листопада. Початок – о 20:00 за київським часом.