Перед матчем з «Динамо» «Лаціо» зіграло внічию з «Кальярі»

У неділю, 11 березня, римське «Лаціо» провело поєдинок 28-го туру Серії А на виїзді проти «Кальярі» з однойменного міста.

«Лаціо» пропустило першим - на 25-й хвилині у ворота римської команди забив Леонардо Паволетті. Але через десять хвилин суперник киян зрівняв рахунок завдяки голу Луки Чеппітеллі - захисника команди з Кальярі - у власні ворота.

Ближче до закінчення гри Ніколо Барелла, реалізувавши пенальті, вивів «Кальярі» вперед, чиєю перемогою і міг би завершитися матч. Але Чіро Іммобіле на п'ятій доданій хвилині до основного часу поєдинку забив важливий м'яч, завдяки якому врятував «Лаціо» від поразки. Гра завершилася нічиєю 2:2.

«Лаціо» провело поєдинок у такому складі: Стракоша, де Врей (Нані, 76), Раду, Лукаку (Феліпе Андерсон, 65), Луїс Феліпе, Луїс Альберто, Пароло (Милинкович-Савич, 64), Лейва, Лулич, Баста, Іммобіле.

Голи: Паволетті (25), Барелла (74, п) - Чеппітеллі (35, автогол), Іммобіле (90+5).