Перед приїздом до Києва «Копенгаген» переміг «Есб’єрг»

Ця гра проходила одночасно з матчем київського «Динамо» проти «Олександрії». Матч на стадіоні «Паркен» у Копенгагені відвідали 13872 глядачі.

На 21-й хвилині рахунок відкрив 26-річний уругвайський форвард Майкл Сантос, який приєднався до «Копенгагена» наприкінці літа цього року. До слова, він є єдиним автором гола данського клубу у групі ЛЄ (ще один – автогол у виконанні гравця «Мальме»).

На 64-й хвилині Сантос забив удруге в матчі, зробивши рахунок 2:0. А на 86-й хвилині третій м’яч у ворота «Есб’єрга» відправив кіпріот П’єрос Сотіріу.

Гості спромоглися на гол престижу на 90-й хвилині. Цікаво, що автором гола став українець Юрій Яковенко.

За підсумками 13-ти турів «Копенгаген» посідає другу позицію в турнірній таблиці, відстаючи від «Мідтьюлланна» на чотири очки та випереджаючи «Брондбю», який іде третім, на шість.

Нагадаємо, матч Ліги Європи «Динамо» - «Копенгаген» відбудеться в четвер о 22:00. Придбати квитки можна тут.