Перша ліга U19 ДЮФЛ. «Динамо» – ФК «Чернігів» – 5:1

У середу, 9-го жовтня, відбулися матчі 5-го туру групи 2 чемпіонату України у Першій лізі U19 дитячо-юнацької футбольної ліги. Підопічні тренерів Андрія Фартушняка та Романа Шпиці, які очолюють команду «Динамо» вікової категорії U17, вдома приймали ФК «Чернігів».

Матч проходив на полі НТБ «Конча-Заспа» та завершився впевненою перемогою «біло-синіх» з рахунком 5:1. До середини першого тайму гості тримали свої ворота на «замку», але до перерви господарі завдяки голам Малюти та Лобка забезпечили собі комфортну перевагу. У другій половині матчу динамівці завдяки точним ударам Озимая, Гродзінського та Кучерявого довели рахунок до розгромного, на що суперник відповів єдиним голом наприкінці зустрічі.

Перша ліга U19 ДЮФЛ. 5-й тур

«Динамо» (Київ) – ФК «Чернігів» – 5:1 (2:0)

09.10.2024. Київ, НТБ «Конча-Заспа»

«Динамо»: 1. Гудименко (23. Манько, 74), 19. Шевченко (18. Чалий, 60), 20. Редушко (22. Щербак, 68), 15. Губенко (5. Панімаш, 67), 2. Коновалов (8. Гродзінський, 46), 14. Малюта, 9. Лобко (11. Кучерявий, 60), 4. Коломієць, 16. Озимай (10. М. Романюк, 71), 3. Б. Романюк, 7. Білий (6. Іваськів, 68).

Голи: Малюта (34), Лобко (40), Озимай (59), Гродзінський (62), Кучерявий (81) – Кулик (81).