Перша ліга U19 ДЮФЛ. КДЮСШ-15 - «Динамо» - 1:2

У середу, 2-го жовтня, відбулися матчі 4-го туру групи 2 чемпіонату України у Першій лізі U19 дитячо-юнацької футбольної ліги. Підопічні тренерів Андрія Фартушняка та Романа Шпиці, які очолюють команду «Динамо» вікової категорії U17, на виїзді зустрілися з київською КДЮСШ-15.

Матч проходив на полі КДЮСШ-15 у Києві та завершився перемогою «біло-синіх» з рахунком 2:1. На гол Володимира Кононенка у середині першого тайму наші хлопці відповіли влучним ударом Арсенія Федоренка у компенсований до першої половини зустрічі час. А вирішальний м’яч забив Максим Гродзінський на початку другого тайму.

Зазначимо, що до фактичного початку матчу у складі «Динамо» відбулася заміна: замість травмованого Захара Коломійця на поле вийшов Арсеній Федоренко.

Також примітно, що з 43-ї хвилини динамівці грали у меншості після того, як другу жовту картку отримав Дмитро Панімаш та був вилучений з поля.