Перша ліга. «Динамо-2» - «Енергетик» 5:1

У черговому матчі першої ліги підопічні Геннадія Литовченка без проблем розгромили бурштинський «Енергетик» 5:1.

Наприкінці першого тайму один із кращих снайперів другої команди Олейник замкнув подачу з флангу та відкрив рахунок. До слова, Денис вкотре виступав у півзахисті.

Після перерви гості були побиті по повній програмі: Мілько реалізував пенальті, потім після удару Валима найрозторопнішим у штрафному суперника виявився Шевель, Морозюк точно «вистрілив» на відстані, потім він же асистував Ярмоленку.

Бурштинці відповіли єдиним голом Лакомського.

Динамо-2 - Енергетик 5:1
Голи: Олейник 45, Мілько 56 (з пен), Шевель 60, Морозюк 67, Ярмоленко 78 - Лакомський 58

Динамо-2: Рева, Єщенко, Петров, Бутенін, Фартушняк, Мілько, Горбушин (Зозуля, 70), Морозюк, Олейник (Назарчук, 46), Лисенко (Шевель, 46), Ярмоленко

Попередження: Горбушин (63), Фартушняк (85)