Перша ліга. «Динамо-2» - «Кримтеплиця» - 3:4

У третьому матчі за останні п'ять турів «Динамо-2» пропускає три та більше м'ячів. Початок суботньої зустрічі із «Кримтеплицею» складався багатообіцяючим. До середини тайму два точних удари Вадима Мілько створили вагомий запас, однак за дві останніх хвилини до перерви молоді київські футболісти умудрились його розтранжирити. У результаті, відпочивати команди пішли із рахунком 2:2.

Наступний гольовий спалах настав у період з 55 по 61 хвилину. Спочатку Степанець невдало зрізав м'яч у ворота Реви, потім Кравець відновив рівновагу, а останнє слово виявилось за Старовиком. Як результат – 3:4 та десята поразка «Динамо-2» у 29 іграх нинішнього сезону.

«Динамо-2» - «Кримтеплиця» - 3:4 (2:2).

«Динамо-2»:
Рева, Пінчук, Допілка (Зозуля, 46), Бутенін, Фартушняк, Степанець (Воронченко, 63), Милько, Назарчук, Кравець, Воронков, Ярмоленко.

Голи: Мілько (6, 29), Кравець (60) - Мельник (44), Саранчуков (45), Степанець (55, у свої ворота), Старовик (61).