Перша ліга. «Динамо-2» - «Нафтовик-Укрнафта» - 2:0

Сергій Рибалка; фото М.Губський

Після серії з чотирьох матчів без перемог гравці «Динамо-2» в поєдинку з «Нафтовик-Укрнафтою» спромоглися здобути максимальний результат. До початку зустрічі обидві команди мали в активі по 19 очок і в разі успіху могли вийти вперед в очній мікро-дуелі.

На самому початку зустрічі Рибалка чудово пробив із-за меж штрафного майданчика, відкривши рахунок. До перерви ініціативою більше володіли динамівці, а от у другому таймі гра вирівнялася. Гості створили кілька небезпечних моментів, проте безрезультатно. Більше пощастило Калитвинцеву, який вийшов на заміну. Владислав сильно пробив зі штрафного, м'яч на своєму шляху зачепив голову суперника та зрикошетив у протилежний кут - 2:0.