Перша ліга. «Дністер» - «Динамо-2» - 3:1

У третьому матчі поспіль "Динамо-2" пропускає три м'ячі, у другому поспіль - програє. Поїздка до Овідіополя не обіцяла бути легкою для підопічних Геннадія Литовченка (його напарник Юрій Калитвинцев зараз працює у штабі Мирона Маркевича із збірною України). Маючи у складі кількох досвідчених гравців, господарі вже до 16-ї хвилини вели 2:0. Динамівці зусиллями Новака спромоглися відіграти одного м'яча, але більшого досягти не зуміли. Відразу після перерви у ворота Рудько влетів м'яч із 11-метрової позначки, у результаті - 1:3.

Перша ліга. 31 тур

«Дністер» - «Динамо-2» - 3:1 (2:1).

«
Дністер»: Лавренцов, Вишталюк, Хромих (Продан, 88), Буряк, Платунов, Полтавець (Кошка, 74), Лобан (Лещук, 65), Д.Пархоменко, К.Пархоменко, Степанишин (Піцик, 56), Каблаш (Мочуляк, 67).

«Динамо-2»: Рудько, Допілка, Новак, Бутенін, Родіна, Люлька (Боровець, 63), Д.Єременко (Кушніров, 54), С.Рибалка (Гриппа, 78), С.Шевчук, Дієго Суарес, Малин (Гаврась, 59).

Голи: Д.Пархоменко (9), Полтавець (16), К.Пархоменко (48, з пенальті) - Новак (26, з пенальті).