Перша ліга. «Ігросервіс» - «Динамо-2» - 0:1

Сергій Рибалка

Звітний матч 27-го туру першої ліги було зіграно на два дні пізніше за інші через проведення 6-го травня контрольного матчу збірних України таі Росії (U-19), в якому взяли участь відразу десятеро динамівців.

Після трьох нічиїх поспіль у середині квітня підопічні Литовченка та Калитвинцева перемогли в другому поспіль матчі, а єдиний м'яч у зустрічі, який і став вирішальним, на рахунку півзахисника киян Сергія Рибалки. Сталося це в середині другого тайму. В ході однієї з атак господарі на підступах до штрафного майданчика збили Атанаса Чепілова. Пробити штрафний взявся Рибалка, якому вдалося обвести «стінку» і відправити м'яча точно в кут воріт. На останніх хвилинах підтримувані вболівальниками футболісти «Ігросервіса» відчайдушно штурмували ворота Бойка, але рахунок залишився незмінним - 0:1.