Перша ліга. «Кримтеплиця» – «Динамо-2» – 0:0

Кримчани досить успішно виступають у нинішньому сезоні на своєму полі. В активі «Кримтеплиці» перемога над нинішнім лідером першої ліги, «Говерлою-Закарпаттям» (1:0), а також нічия із запорізьким «Металургом» (0:0). Перед звітним матчем саме команда з Молодіжного розглядалася як фаворит.

«Кримтеплиця» й почала матч, як належить команді зі статусом фаворита. Основна загроза воротам Романа Загладька надходила після стандартних положень у виконанні штатного виконавця «тепличників» Микуляка. Динамівський голкіпер двічі докладав чималих зусиль, щоб парирувати його удари зі штрафних. А на 36-й хвилині своїх партнерів підвів досвідчений Зейналов – протягом чотирьох хвилин півзахисник «Кримтеплиці» отримав два попередження й залишив господарів у меншості.

Маючи на одного гравця більше, підопічні Андрія Гусіна після перерви стали грати активніше в атаці. Як наслідок, уже в дебюті другого тайму з'явилися моменти. Із ударом Сергія Шевчука з близької відстані впорався воротар, як і з пострілом Олексія Хобленка. Кількома хвилинами пізніше Артем Бутенін пробив вище воріт. Після цього команди знову взяли паузу – динамівці особливо не прагнули бігти вперед, а господарі задовольнялися малим, тобто нічиєю.

Наприкінці матчу «біло-сині» додали. Володимир Коваль не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем, а після удару Євгена Макаренка з лінії штрафного майданчика воротар господарів Мисак накрив м'яча в куті.

Таким чином, цілком закономірна нічия, яка залишила «Динамо-2» на дев'ятому місці в турнірній таблиці.