Перша ліга. «Нива» – «Динамо-2» – 2:2

Бойовою нічиєю завершився черговий матч другої динамівської команди. Підопічним Геннадія Литовченка у Вінниці протистояла «Нива». За кілька хвилин до свистка на перерву арбітр призначив доволі суперечливий пенальті, який чітко реалізував Герасимець. На початку другого тайму рівновагу відновив Морозенко, замкнувши простріл Кушнірова. За двадцять хвилин зустрічі, що залишилися до завершення, команди ще по разу відзначалися влучними ударами. У результаті – бойова нічия 2:2.

Перша ліга. Матч 4-го туру

«Нива» – «Динамо-2» – 2:2 (1:0)

«Динамо-2»:
Загладько, Парцванія, Новак, Морозенко (Гриппа, 85), Макаренко (Прокипчук, 46), Дієго Суарес, Малин (Шевчук, 46), Рижук, Боришкевич, Люлька, Щедрий (Боровець, 49; Адаменко, 90+4).

Голи: Герасимець (43, з пенальті), Бовтрук (70) – Морозенко (59), Боришкевич (80).