Перша ліга. «Оболонь» - «Динамо-2» - 0:2

У матчі 26-го туру першості України серед команд першої ліги «Динамо-2» здобуло впевнену перемогу над одним із головних претендентів на підвищення у класі – «Оболонню».

Матч столичних команд викликав неабиякий інтерес. Напружена боротьба та рівень гравців виправдав очікування вболівальників – суперники показали яскраву атакуючу гру, красиві комбінації.

Динамівці оформили перевагу вже в першому таймі. На 16-й хвилині сольний прохід нападаючого Дениса Олейника закінчився влучним ударом із лінії штрафного – 1:0. Подвоїли перевагу підопічні Генадія Литовченка на 30-й хвилині. Алієв у штрафному майданчику обвів захисника, вийшов на вигідну позицію та чітко пробив повз воротаря.

Перемога над «Оболонню» допомогла «Динамо-2» піднятись на шосту позицію в турнірній таблиці.

«Оболонь» - «Динамо-2» - 0:2

«Динамо-2»: Мусін, Єщенко, Допілка (Петров, 63), Бутенін, Довгий, Морозюк (Фартушняк, 57), Степанець (Зозуля, 46), Алієв, Воронков (Ярмоленко, 61), Олійник (Назарчук, 84), Лисенко.

Голи: Олійник (16), Алієв (30).