Перша ліга. ПФК «Севастополь» - «Динамо-2» - 5:0

Після двох поспіль перемог на старті турніру першої ліги «Динамо-2» зазнало нищівної поразки. В Бахчисараї, в поєдинку з ПФК «Севастополь», підопічні Литовченка та Калітвінцева поступилися 0:5. Перший тайм пройшов за рівної боротьби, з невеликою перевагою господарів поля. Долю матчу було вирішено на початку другої половини зустрічі. Пропустивши в перші чотири хвилини два м’ячі, динамівці так і не спромоглися взяти контроль над грою в свої руки, в результаті пропустивши ще два м’ячі. Кінцівку кияни догравали вдесятьох – через два попередження поле залишив нападник Малін.