Першість U-19. У Луганську лише нічия

У кожному з таймів перевагою володіла одна з команд. До перерви активніше виглядали динамівці, які створили біля воріт Чижикова кілька небезпечних моментів. Ситуацію для господарів погіршило вилучення захисника В'ячеслава Дем'яненка, але скористатися цим підопічні Валентина Белькевича не змогли.

Більш активно в другому таймі вже виглядала «Зоря», в атаці якої виконував соло
Луканов, який вийшов на заміну . На 56-й та 80-й хвилинах нападник міг відзначитися, але в обох випадках надійно зіграв Олександр Ткаченко. У підсумку рахунок у матчі так і не був відкритий.

Головний суперник динамівців у боротьбі за перше місце «Іллічівець» переміг «Арсенал» 3:1 та відірвався від нашої команди вже на п'ять очок.