Перший гол Нінковича у футболці «Евіана» став вирішальним

У складі «Евіана» з перших хвилин на полі з'явилися Мілош Нінкович та Бетао. Бразилець відіграв увесь матч, а серба було замінено на 85-й хвилині, який устигнув до того часу стати героєм зустрічі.

Господарі двічі виходили вперед, але «Ренну» обидва рази вдавалося відіграватися. Втретє «Евіан» повів у рахунку завдяки голу Мілоша Нінковича, який став для нього дебютним у Лізі 1. Після третього взяття воріт господарі остаточно зломили опір суперників та забили в їхні ворота ще один м'яч.

У підсумку матч завершився результативною перемогою «Евіана» 4:2, яка дозволила команді Бетао та Нінковича як мінімум на добу піднятися з 17-го місця на 16-е.

Свій наступний матч «Евіан» проведе в середу, 17 квітня. У рамках чвертьфіналу Кубка Франції на «Парк де Спорт» завітає столичний ПСЖ.