Підсумки Ліги Націй для динамівців. Жерсон Родрігес (Люксембург)

Жеребкування другого розіграшу нового змагання УЄФА для національних команд відправило представників карликової держави до Групи 1 Ліги С, де їхніми суперниками стали Чорногорія, Кіпр та Азербайджан.

Команда Люксембургу наочно продемонструвала, що вже не є «хлопчиками для биття» в матчах на міжнародній арені й постала цілком боєздатним колективом. До останнього туру підопічні Люка Гольца претендували на підвищення у класі, але в підсумку поступилися першим рядком Чорногорії. Загалом люксембуржці набрали 10 очок, здобувши три перемоги, одного разу зігравши внічию та двічі поступившись (різниця м’ячів – 7:5), відставши від чорногорців на три очки.

Стартував Люксембург, якому всі спеціалісти відводили роль аутсайдера, із несподіваної перемоги в гостях над Азербайджаном (2:1), перервавши безвиграшну виїзну серію з восьми матчів. Варто відзначити, що з середини першого тайму господарі грали в меншості, і два голи пропустили після перерви. Переможний м’яч на рахунку Жерсона Родрігеса, який реалізував пенальті.

Через кілька днів команда динамівця вже приймала на своєму полі Чорногорію (0:1). Єдиний м’яч підопічні Люка Гольца пропустили на третій компенсованій хвилині, при цьому завершували поєдинок у меншості після вилучення Кристофера Мартінша на 84-й хвилині.

Успішними для Люксембурга виявилися спарені матчі в жовтні. Представники карликової держави з Жерсоном Родрігесом у складі спочатку вдома обіграли Кіпр (2:0), а потім взяли реванш у Чорногорії за домашню поразку, обігравши їх на виїзді (2:1) та вийшовши за додатковими показниками на перше місце.

Але підвищитися у класі люксембуржцям не вдалося. Спочатку підопічні Люка Гольца поступилися на виїзді Кіпру (1:2), хоча вели в рахунку, але, залишившись у меншості на 34-й хвилині, пропустили два м’ячі, а в заключному турі не змогли вдома обіграти Азербайджан (0:0), при цьому Сінані не реалізував пенальті наприкінці першого тайму. До слова, останній поєдинок став єдиним, який пропустив динамівець, оскільки його тест на коронавірус виявився позитивним.

Відзначимо, що на даний момент у Жерсона Родрігеса 31 матч у футболці національної збірної, а загалом за підсумками Ліги націй нападник узяв участь у п’яти поєдинках (1 м’яч), провівши на полі 450 хвилин.