Підсумки виступу динамівців у складі національної збірної України у кваліфікаційних матчах до ЧС-2022

Підопічні Андрія Шевченка після трьох проведених поєдинків посідають друге місце у групі «D», тричі зігравши унічию з однаковим рахунком 1:1 та набравши 3 очки (різниця м'ячів 3:3). Для участі у цих матчах були викликані і вісім динамівців, сім з яких були задіяні в іграх. Це воротар Георгій Бущан, захисники Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Тимчик, півзахисники Олександр Караваєв, Сергій Сидрчук та Микола Шапаренко. Усі вони взяли активну участь у важливих матчах. У запасі залишився Володимир Шепелєв.

Відзначимо, що двоє представників «Динамо» відзначилися результативними діями. Сергій Сидорчук забив м’яч у матчі з французами, а Олександр Караваєв зробив дві результативні передачі – на вже згаданого Сидорчука та на Мораеса у поєдинку з Фінляндією.

Пропонуємо до вашої уваги статистику виступу динамівців у складі національної збірної України у кваліфікаційних матчах до ЧС-2022:

Франція – Україна 1:1

Україна-Фінляндія – 1:1

Україна – Казахстан – 1:1

Усього

Георгій Бущан

90 хвилин

90 хвилин

-

2 матчі (у старті – 2) 180 хвилин

Олександр Караваєв

90 хвилин, асист на 57’

90 хвилин, асист на 80’

86 хвилин

3 матчі (у старті - 3) 266 хвилин, 2 асисти

Ілля Забарний

90 хвилин

90 хвилин

-

2 матчі (у старті – 2) 180 хвилин

Віталій Миколенко

90 хвилин

90 хвилин

-

Сергій Сидорчук

78 хвилин, гол на 57’