Підтримай «Динамо» перед грою з «Олександрією»!

Підтримай «Динамо» перед грою з «Олександрією»!

Хоча футбол нарешті повернувся на футбольні поля України, і ми знову можемо спостерігати за грою улюбленої команди на екранах телевізорів, телефонів та інших гаджетів, згідно з обмеженнями, що зараз діють у країні, уболівальники поки не можуть бути присутніми на трибунах, а гравці – відчути їхню підтримку під час гри.

Однак є й інші шляхи підтримати команду. Наприклад, як учора зробили динамівські ультрас під час в’їзду командного автобусу на стадіон.

Пропонуємо всім небайдужим зробити відео-звернення зі словами підтримки команді, яке гравці зможуть побачити перед початком наступного матчу на великих табло «Олімпійського» і надихнутися безпосередньо перед стартом гри. Також це відео зі зверненнями вболівальників буде розміщене на офіційному клубному каналі в YouTube.

Для того, аби показати свою підтримку, завантажте невелике за тривалістю відео (до 30 секунд) на будь-який файлхостинг та надішліть лінк на це відео на клубну поштову скриньку [email protected]. (Увага! Відео обов'язково має бути горизонтальним) Ми оберемо найкращі відео, які обов’язково побачать та почують наші гравці.

Проявіть свою підтримку команді у непростий час! Разом до перемог!

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер