Підтримка Олександра Усика на матчі з «Сілексом»

На матчі проти македонського «Сілекса» у «Динамо» був зірковий уболівальник. На трибуни спорткомплексу Mardan Stadium завітав чемпіон світу в суперважкій вазі Олександр Усик, який став свідком упевненої перемоги «біло-синіх» – 4:0.

У перерві гри Олександр зустрівся з президентом «Динамо» Ігорем Суркісом, від якого отримав в якості подарунка ігрову динамівську футболку. Зазначимо, що в розмові з Ігорем Михайловичем боксер зізнався, що є давнім уболівальником «біло-синіх» – ще з дитинства, коли потрапив на стадіон на футбольний матч, тож презент йому прийшовся до душі.

А у другому таймі боксер спостерігав за грою у компанії динамівців - зокрема, тепло поспілкувався з травмованим воротарем Георгієм Бущаном, а також фотографувався з усіма охочими.