План роботи «Динамо» U19 на зимових зборах

План роботи «Динамо» U19 на зимових зборах

Юнацька команда київського «Динамо» вийшла з відпустки 12 січня, протягом двох днів пройшовши медичне обстеження та розпочавши тренувальний процес.

Із цього часу динамівські юніори займаються на клубній базі «Динамо» у Віті-Литовській в режимі дворазових тренувань, а за кілька днів вирушать на збір до Туреччини.

Перший офіційний матч після зимової перерви «Динамо» U19, яке залишилося єдиним представником України в єврокубках, належить провести вже 9 лютого – проти іспанського «Депортіво» (Ла-Корунья) в плей-оф Юнацької ліги УЄФА.

Про план роботи команди на зборах розповів старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк:

- Зараз команда проводить бігову роботу та займається в тренажерному залі, також працюємо з м’ячами в критому манежі на базі. Окрім того, наша тренувальна програма включає фітнес і аеробіку.

21 січня вилітаємо до Туреччини, де на 23 січня у нас запланований перший контрольний матч. Серед потенційних суперників у спарингах – турецькі команди, молодіжна збірна Ірану. Суперники для інших спарингів ще підшукуються.

Що стосується підготовки безпосередньо до матчу з «Депортіво», то до Іспанії ми вирушимо вранці 6 лютого. Наступні два дні проводитимемо по одному тренуванню, а заночувавши після гри, 10 лютого повернемося назад.

Володимир Бражко й Антон Боль не зможуть зіграти проти «Депортіво», і Мірча Луческу висловив бажання, щоб вони поїхали на збір із першою командою. Костянтин Вівчаренко проведе перший збір із основою, далі попередньо планується, що перед грою Юнацької ліги УЄФА він приєднається до нас.

Самба Діалло їде на збори з командою U19, він працюватиме з нами та готуватиметься до гри проти «Депортіво».

Зараз із нами тренуються кілька гравців із академії, перед виїздом на збори вирішимо, кого братимемо з собою. Загалом, позиції у нас взаємозамінні, тому кадрові питання вирішуватимемо в процесі роботи.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер