Плейоф ДЮФЛУ. 1/8 фіналу, перші матчі. Результати поєдинків динамівських команд

Сьогодні, 25 травня, відбулися перші матчі плейоф 1/8 фіналу ДЮФЛУ сезону 2023/2024. У них взяли участь команди «Динамо» трьох вікових категорій.

Дуже впевнену перемогу здобули динамівці вікової категорії U15 (футболісти 2009 року народження). Підопічні Сергія Беженара й Віктора Мороза виграли у ВОДЮСШ «Нива» (Вінниця) 7:0 та забезпечили собі комфортну впевненість напередодні матчу-відповіді.

Плейоф ДЮФЛУ U15, 1/8 фіналу. Перший матч

«Динамо» - ВОДЮСШ «Нива» - 7:0 (2:0)

«Динамо»: Пожар, Соломченко, Царичанський (Яворський, 36), Сорочинський (Парінов, 52), Мартишко, Гурін, Єрмак, Дячок (Буравцов, 50), Кузьминський (Титенко, 50), Родак, Юрченко (Руденко, 53)

Голи: Родак (12, 45), Дячок (26), Юрченко (41, 49), Соломченко (54), Буравцов (70+1)

***
Команда U16 (футболісти 2008 року народження) теж вдома перемогла одеський «Чорноморець» з рахунком 2:0. Підопічні Євгена Ястребінського та Романа Шпиці забили обидва м’ячі у другому таймі.

Плейоф ДЮФЛУ U16, 1/8 фіналу. Перший матч

«Динамо» - «Чорноморець» - 2:0 (0:0)

«Динамо»: Роєнко, Панімаш (Сергієнко, 66), Вахіль (Клим’юк, 80), Огороднік, Шевченко, Іваськів (Перкатюк, 80), Федоренко (Такташов, 71), Романюк (Марченко, 76), Бошкевич (Гродзінський, 54), Андрейко (Щербак, 58), Кучерявий.

Голи: Гродзінський (57), Кучерявий (64).

***

Наймолодші динамівці вікової категорії U14 (футболісти 2010 року народження) на виїзді не мали проблем із київським «Локомотивом». Підопічні Сергія Бондаря та Олександра Стужука здобули перемогу 4:0, закривши усі питання про переможця ще у першому таймі.