Підтримай «Динамо» у вирішальному поєдинку з «Лугано»!

Підтримай «Динамо» у вирішальному поєдинку з «Лугано»!

Гра на «Олімпійському» відбудеться в четвер, 12 грудня, о 19:55.

Це вирішальний матч для киян у боротьбі за друге місце в групі та путівку до плей-оф турніру. Для того, аби на 100% гарантувати собі вихід до 1/16 фіналу, «Динамо» необхідно перемогти з різницею принаймні у два м’ячі.

На гру доступні квитки наступних цінових категорій, від 60 до 1000 гривень.

Квитки можна придбати цілодобово онлайн або в касах  - на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська», а також у касах стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Режим роботи кас: з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у день матчу – з 10:00 до завершення першого тайму. Крім того, у день матчу працюватиме додаткова каса на Спортивній площі (вхід на стадіон із боку «бессарабських воріт»).

Закликаємо не купувати квитки у перекупників або в неофіційних точках продажу. Наголошуємо, що найлегший спосіб придбати квитки – онлайн на сайті партнера клубу, компанії Esport, де ви самостійно можете обрати місце.

Нагадаємо, що відвідувачі матчів на «Олімпійському» тепер не мають потреби роздруковувати квитки, придбані в Інтернеті. На стадіоні працюють нові вхідні термінали зі сканерами, які зчитують квитки з екранів мобільних пристроїв - смартфонів, планшетів. Це стало можливим завдяки партнерству нашого клубу з НСК «Олімпійський», компанією Favorit Sport і квитковим оператором Esport.

Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.

Давайте підтримаємо команду в останньому домашньому матчі року! Команді необхідна енергія «12-го гравця» у вирішальному поєдинку за вихід до весняної стадії Ліги Європи! 

До зустрічі на стадіоні!

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер