Португалія з Велозу не впоралася з Північною Ірландією

Поєдинок проходив на домашній арені «Порту» стадіоні «Драгао», куди зовсім скоро завітає київське «Динамо». За практично заповнених трибун (48711 глядачів) господарі, які вважалися фаворитами протистояння, пропустили першими на 30-й хвилині. Точним ударом відзначився вінгер шотландського «Абердіна» Нейл Макгін.

Гості вели в рахунку до 73-ї хвилини
паритет відновив Елдер Поштіга. Однак, більшого португальці, які переважну частину часу володіли тотальною перевагою на кожній ділянці поля, добитися не змогли. Підсумок нічия 1:1, яка опустила збірну Португалії на третє місце в турнірній таблиці групи F.

Що ж стосується динамівця Велозу, то Мігель провів на полі всі 90 хвилин і впевнено зіграв на позиції опорного півзахисника, раз за разом зупиняючи небезпечні контратаки суперника.

Крім того, в матчі взяли участь португальський півзахисник Жоао Моутіньйо та нападник Сильвестр Варела, два представники «Порту»
майбутнього суперника «Динамо» в Лізі чемпіонів.