Представляємо суперника: «Ференцварош» (Угорщина)

Дата заснування: 3 травня 1899 року

Домашній стадіон: «Ференцварош» (місткість — 23 700 глядачів)

Президент: Габор Кубатієв

Головний тренер: Сергій Ребров (з 22 серпня 2018 року)

Досягнення: 31-разовий чемпіон Угорщини, 23-разовий володар Кубка Угорщини, 2-разовий володар Кубка Ліги Угорщини, 6-разовий володар Суперкубка Угорщини, володар Кубка ярмарків (1964/65), фіналіст Кубка володарів Кубків УЄФА (1975)

Позиція в чемпіонаті Угорщини-2019/2020: 1-ша

«Ференцварош» — найтитулованіший клуб Угорщини, минулого сезону він завоював 31-й чемпіонський титул та другий поспіль. Причому підопічні Сергія Реброва стали недосяжними для конкурентів достроково, за три тури до завершення чемпіонату країни.

Виступи в поточному сезоні

У нинішньому сезоні «Ференцварош» програє поки лише в Лізі чемпіонів. На вітчизняній арені «Фраді» єдині з усіх команд залишаються непереможними. У чемпіонаті Угорщини підопічні Сергія Реброва здобули 9 перемог та двічі зіграла внічию — набравши 29 очок, «Ференцварош» випереджає найближчих переслідувачів із «Фехервара» на 7 балів, при цьому маючи ще один матч у запасі.

Також «Фраді» подолали дві стадії розіграшу Кубка країни, розгромивши представників нижчих дивізіонів — «Рачкеве» (6:1) та «Бичке» (5:0), і в 1/16 фіналу зустрінуться з «Дороги».

Кадрова ситуація

Перед звітним поєдинком Сергій Ребров не має проблем зі складом, розраховуючи на всіх найсильніших. Під питанням лише участь лівого захисника Елдара Цивича (5 ігор у нинішній Лізі чемпіонів, включно з кваліфікацією), у якого була травма, також кілька матчів у листопаді через пошкодження пропустив центральний півзахисник Аїсса Лайдуні (7 матчів у ЛЧ), але наразі з ним усе гаразд.

Команди в першому матчі

У поєдинку 2-го туру «Ференцварош» приймав «Динамо» на однойменному стадіоні в Будапешті. Динамівці вели в рахунку у два м`ячі (точними ударами в першому таймі відзначилися Циганков з пенальті та де Пена), але після перерви дозволили господарям зрівняти рахунок, причому «рятівний» гол «Ференцварош» забив на 90-й хвилині, коли динамівці грали в меншості після вилучення за друге попередження Сергія Сидорчука.