Пресконференція Мірчі Луческу після матчу з «Інгульцем»

Пресконференція Мірчі Луческу після матчу з «Інгульцем»

Головний тренер «Динамо» поспілкувався з представниками ЗМІ після матчу на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.

- Передусім, вітаю команду-суперницю, вона досягла того, чого прагнула, за рахунок великої самовіддачі та хорошої організації гри.

Але варто відзначити, що обидва м’ячі були забиті після грубих помилок арбітрів. І під час першого взяття воріт був фол – суперник зіграв не у м’яч, а у нашого гравця. При другому взятті воріт була гра рукою. Такі самі фоли в інший бік арбітр фіксувала. Неправильне трактування епізодів призвела до двох голів «Інгульця», а також спричинила нервозність наших гравців, які почали сваритися з арбітром. До цього додався рахунок 0:2, з якого треба було відіграватися.

Подібне трактування епізодів ми бачимо не вперше, це вже четверта або п’ята подібна гра. У нас вже були і вилучення. Виникає багато запитань, зокрема чому ці помилки у трактуванні відбуваються в односторонньому порядку і завжди не на нашу користь.

Під час другого голу при відборі м’яча суперник підіграв собі рукою, після чого почалася гольова контратака. Арбітр сказала, що гра рукою була, проте це не фол. Яке правило вказує на те, що це не фол?

Увесь цей час я мало говорив про суддівство, проте змушений визнати, що ці помилки впливають на гру. Таке враження, що вона просто знущається з нашої команди та наших гравців.

- «Динамо» має проблеми із завершенням атак. У команду повернувся Ерік Рамірес. У якому він стані та чи зможе допомогти команді найближчим часом?

- Він повернувся лише два дні тому, тому ми поки не знаємо його ступінь готовності. Він тренувався індивідуально на батьківщині.

Ви праві, у чужому штрафному майданчику нам не вистачає гравця-кілера який би замикав простріли. Ми доводимо туди м’яч, ми домінуємо, входимо до штрафного майданчика. Але сьогодні голи після суддівських помилок та нервозність, яка стала наслідком цих помилок, не дозволила нам якісно реалізовувати ці моменти, які ми мали навіть за рахунку 0:2.

Мені шкода, що наші молоді гравці, які дебютують, з перших ігор зіштовхуються з несправедливим суддівством. Для їх розвитку це погано.

- Чи не було з боку вашої команди недооцінки суперника?

- Ні. Гравці були налаштовані. Ми знали, як суперники гратимуть, знали, що на нас чекає жорстка боротьба та велика кількість довгих передач, що суперники відходитимуть на свою половину великими силами та шукатимуть шанси для контратак. Але ми не сподівалися, що арбітр будо припускатися таких помилок.

У нас хороша, здібна молодь. Сподіваюся, що разом зі старшими партнерами ці хлопці подолають цей момент, загартуються. Я бачив їх у роздягальні, всі дуже засмучені. Сподіваюся, що Катерина більше не судитиме наші матчі. Не буду перераховувати всі матчі, але в кожному ми мали проблеми через неї.

- Днями «Динамо» підписало молодого півзахисника Решата Радамані. Чи розраховуєте ви на нього у найближчих матчах?

- Це молодий перспективний гравець, який виступає за молодіжну збірну Північної Македонії. Клуб має думати про майбутнє Можливо, у подальшому він стане заміною Сидорчуку. Наразі рано щось говорити про нього – він лише два дні з нами. У нього хороше майбутнє, як і у наших молодих гравців. Але потрібні час та терпіння.

- Склалося враження, що коли «Динамо» доходило до чужого штрафного майданчика, у діях гравців спостерігалася нервозність. Чого не вистачало вашій команді у завершальній фазі атак?

- Заважала метушня, спричинена тим, що треба було відігравати гандикап у два м’ячі. Крім того, причиною нервозності гравців були суддівські помилки. Ми втратили контроль над ходом гри через сварки з арбітром. Молоді гравці, такі як Дячук, Ванат, Царенко, і не лише молоді у подібній ситуації не можуть контролювати свої емоції. А треба було думати про свою гру. Ця нервозність нам заважала. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер