Пресконференція Мірчі Луческу після матчу з «Олександрією»

Пресконференція Мірчі Луческу після матчу з «Олександрією»

Головний тренер «Динамо» поспілкувався з представниками ЗМІ під час пресконференції після матчу з «Олександрією».

- Після кубкового матчу ви говорили про травму Ваната, який сьогодні вийшов у старті. Наскільки серйозною була ця травма?

- У нього було ушкодження, ми дали йому відпочити кілька днів. За два дні до сьогоднішньої гри він повернувся до тренувань. Лікарі зробили тести, які показали, що він готовий грати.

- Вже третя ваша гра цього сезону завершується з рахунком 4:2. Чи вбачаєте ви в цьому певну закономірність?

- Це погано, що ми пропускаємо такі м’ячі, як сьогодні після стандартних положень. Але важливо, що ми перемагаємо. Ми пропускаємо забагато голів, але і забиваємо чимало. Ми добре розпочали гру, відразу забили. І добре грали в кінці матчу. А от в середині гри команда грала не так, як я б хотів.

Чемпіонату дуже бракує вболівальників на трибунах, які могли б чинити тиск на футболістів. Крім того, чемпіонат залишило багато українських топгравців, і в УПЛ наразі немає легіонерів високого рівня. Зараз усі команди приблизно на одному рівні. Кожна команда може виграти у кожної, всі грають із бажанням. Без сильних легіонерів рівень команд вирівнялися. Тому для нас важливо продовжувати перемагати.

- Чи надихає вашу команду те, що «Шахтар» зараз не у найліпшій формі, і це шанс для «Динамо» вийти на перше місце в разі перемоги у всіх перенесених матчах?

- Питання не в «Шахтарі», нас це не повинно хвилювати. Ми маємо бути добре підготовленими до кожної гри та кожен раз виходити на поле зі впевненістю у своїх силах та жагою перемогти. Проблеми інших клубів, «Зорі», «Дніпра-1», нас не мають цікавити.

- Чи є у складі команд, з якими ви вже зіграли в УПЛ цього сезону, гравці, які вас зацікавили і яких ви хотіли б спробувати підписати у зимове трансферне вікно?

- Якщо ці команди мають хороших гравців, вони не захочуть їх продавати. Тільки у закордонні клуби і за великі гроші. В Україні нам важко буде придбати якісних гравців у інших клубів. Навпаки, ми можемо підсилювати інші команди своїми гравцями, вихованцями нашої академії. Як ми нещодавно віддали в оренди Яцика, Боля.

У складі «Олександрії» теж вистачає вихованців «Динамо» - Смирний, Шулянський, Скорко. Так само робить і «Шахтар», тому що академія нашого клубу, як і «Шахтаря», високого рівня. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер