Пресконференція Олександра Шовковського після гри з «Металістом 1925»

Пресконференція Олександра Шовковського після гри з «Металістом 1925»

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський відповів на запитання представників ЗМІ на пресконференції після матчу з «Металістом 1925». 

- Передусім хочу сказати наступне. Розпочався третій рік повномасштабної агресії росії, хоча загалом війна триває вже 10 років. Країна-агресор вдерлася в нашу країну, руйнує наші міста, вбиває наших громадян. Це все накладає свій відбиток на те, що відбувається. Я хочу подякувати нашим захисникам і нашим захисницям за те, що вони роблять, за можливість сьогодні грати в футбол. Ми розуміємо, що футбол в нашій країні існує завдяки нашим захисникам і захисницям. 

- Сьогодні першу гру провів Тарас Михавко. Як ви оціните його виступ? Чи припустився він індивідуальною помилки чи вона була командною?  

- У Тараса є великі перспективи, велике бажання. Він досить молодий гравець, і ми всі його тільки підтримуємо і допомагаємо. Немає людей, які не роблять помилок. Вважаю, що Тарас провів цей матч на досить високому рівні. М’яч прослизнув у нього під ногою – таке теж інколи трапляється. Але в тому епізоді ми могли краще зіграти у той момент, коли пропускали гол. Тому це колективна відповідальність, колективна помилка. 

- Завтра «Оболонь» гратиме свій матч у Києві з глядачами на трибунах. Що робиться для того аби «Динамо» проводило матчі з глядачами? 

- Ми сьогодні були у статусі гостей. Знаю, що клуб наразі спілкується з міською адміністрацією та робить все можливе, аби й на нашому домашньому стадіоні були присутні глядачі. Але це питання не до мене. 

- «Динамо» провело два різні тайми. Що ви сказали підопічним у перерві, аби так збадьорити їх? 

- У нас і в першому таймі були непогані моменти для того щоб забити голи. Але хочу сказати, що ми розуміли, як буде грати наш суперник, намагалися чинити тиск, робили все для того, аби вони втрачали якомога більше сил. Ми чудово розуміли, що прийде час, коли ми зможемо реалізувати, які мали. Але і в першому таймі ми мали багато моментів, аби піти на перерву з позитивним для нас рахунком. 

У другому таймі ми зробили невеликий акцент стосовно нашої гри і дали хлопцям зрозуміти, що вони все роблять правильно, але їм треба робити це трохи швидше. Все інше – настанова на гру, яка була запланована, була реалізована. Складно починати гру з таких подарунків, який ми зробили супернику, але треба віддати належне команді, яку очолює Віктор Скрипник. Вони грають у досить цікавий футбол. Завжди непросто перемагати такі команди.  

- Коли Тимчик та Ярмоленко повністю відновляться та повернуться до основного складу? 

- Ярмоленко почав тренуватися, але зараз у нього вимушена пауза. Тимчик теж починає працювати в основній групі. На жаль, Малиш вилетів місяці на два з половиною – три, йому зробили операцію. Біловар, у якого був струс, на наступному тижні має почати працювати.

- За два з половиною місяці ви зіграли два матчі з «Металістом 1925». Обидва завершилися з рахунком 4:2. Складніше було грати з командою Олега Голодюка чи Віктора Скрипника? 

- Напевно, головне, що ми обидва матчі виграли. Але дуже складно грати у весняний період перші матчі, тому що всі команди у функціональному плані готові, у всіх є певні напрацювання, і ти не розумієш хто як готується до матчу, які сюрпризи готують. Тому непросто. Ми акцентували увагу на своїх діях, уже знаючи стиль, у якому грають команди Віктора Скрипника. Вважаю, що ми підготувалися досить непогано. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер