Пресконференція Олександра Шовковського після матчу з «Металістом 1925»

Пресконференція Олександра Шовковського після матчу з «Металістом 1925»

Виконувач обов’язків головного тренера «Динамо» Олександр Шовковський відповів на запитання представників ЗМІ під час післяматчевої пресконференції.

- Що з Нещеретом? Чому не грав Бущан?

- З Нещеретом все добре. Він грав оскільки він заслуговував сьогодні зіграти своїм ставленням до тренувального процесу, своєю працелюбністю. З Бущаном теж все добре. Всі готові вийти на футбольне поле. Ми маємо розуміти, що немає гравців ні в «Динамо», ні в світі, які б мали стовідсоткову впевненість у тому, що вони будуть грати.

- Як команда готуватиметься до останньої гри з «Оболонню»?

- У штатному режимі. Нічого зайвого, нічого особливого. Все як і завжди. Завтра збираємось на базі. На тих гравців, хто вийшов у стартовому складі, чекає відновлення. У тих, хто вийшов на заміну, просто був у заявці, а також тих, хто не потрапив до заявки, буде повноцінне тренування. Готуємось до гри 11-го числа.

- Який із чотирьох динамівських м’ячів у цій грі особисто вам більше сподобався?

- Кожен забитий гол мені подобається, тим більше якщо він приносить позитивний результат. Хотів би відзначити, що ми нарешті забили після стандартних положень. Довго цього не було. Ще хотілося б, щоб хлопці сміливіше йшли до штрафного майданчика. Ще не бачив як вони пенальті пробивають. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер