Пресконференція Олександра Шовковського після матчу з «Оболонню»

Пресконференція Олександра Шовковського після матчу з «Оболонню»

Перша пресконференція Олександра Шовковського у якості головного тренера «Динамо».

- Гра завершилася 10 хвилин тому, а три хвилини тому ми дізналися, що ви вже головний тренер. Що відбулося за ці сім хвилин?

- Пройшло сім хвилин. Ми зібралися з командою, до роздягальні завітав президент клубу, він сказав декілька слів. Після цього я з хлопцями переговорив. В принципі, нічого особливого не відбулося, єдине, що ми привітали всіх з перемогою, я подякував хлопцям за той відрізок часу, який я з ними почав працювати у якості виконувача обов’язки головного тренера, побажав їм плідно провести період відпустки, побажав здоров’я рідним, близьким коханим, щоб всі були здорові, щоб якнайскоріше прийшов мир, щоб ми закінчили цю війну, безумовно, закінчили перемогою. Також я акцентував увагу на тих моментах, які допомогли нам в останніх чотирьох матчах здобути чотири перемоги. Це бажання, розуміння, відповідальне ставлення як до тренувального процесу, так і до себе, і та мотивація, з якою вони виходили на футбольне поле не тільки під час матчів, а і на тренування.

- Коли команда вийде з відпустки і де готуватиметься до другої половини сезону?

- Майже місяць команда буде у відпустці, однак це не означає, що гравці нічого в цей час не робитимуть. Вони отримають індивідуальні завдання. З другої половини відпустки вони мають готувати себе для того, щоб вони починали командні тренування не з нуля. Команда збирається 12 січня, спершу будуть проведені медобстеження у двох групах. Протягом тижня ми будемо готуватися в Києві, потім поїдемо на збори до Туреччини.

- Чи плануються у міжсезоння якісь підсилення? На скільки розрахований ваш контракт?

- З приводу детальних умов контракту – ми навіть не встигли це обговорити. Щодо підсилення – ми маємо деякі напрацювання, але поки про це зарано говорити.

- Чи будуть зміни у вашому тренерському штабі?

- До нас приєднається Сергій Федоров, який у першій половині сезону працював з командою U19.

- Що завадило провести сьогоднішній матч більш спокійно? Чому гра до останніх хвилин складалась нервово?

- Я попереджав хлопців, що нам дуже складно даються матчі з «Оболонню», це київське дербі. Команди вийшли на гру дуже мотивовані. Хочеш не хочеш, а статус останнього матчу року впливає на гру завжди. Подивіться на інші останні матчі першої частини сезону УПЛ. Ми налаштовували команду на важку гру, вказували, за рахунок чого грає наш суперник, які має сильні сторони. Мали забивати в першому таймі, мали можливості для цього. Не реалізували, почали трохи нервувати, не вистачало терпіння. Над емоційною складовою теж будемо працювати, гравці мають спокійніше грати, впевненіше діяти, не боятися брати на себе ініціативу, проявляти себе. Але при цьому розуміти гру, розуміти, в чому ми маємо перевагу, як її використовувати. За короткий проміжок часу складно зробити великі зміни в команді. Мені треба було психологічно гравців підготувати, аби вони вийшли, в першу чергу, з емоційної кризи. Впевнений у тому, що якби ми в першому таймі реалізували принаймні один момент з тих, які ми створили, гра була би набагато спокійнішою. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер