Григорій Суркіс привітав Ріната Ахметова з 55-річчям

Григорій Суркіс привітав Ріната Ахметова з 55-річчям

Шановний Рінате Леонідовичу!

Вітаючи Вас із днем народження, складаю шану людині, яка всіма своїми словами та вчинками уособлює всеосяжну любов до Футболу та щедро ділиться цим світлим почуттям.

Українському футболу відверто пощастило мати такого мецената. Пощастило з тим, що у Ваших чуйних руках донецький «Шахтар» перетворився на справжнього гранда.

Славетні традиції «гірників» наразі збагачені амбіціями європейського ґатунку, що дозволяє не лише підтримувати належний градус суперництва на внутрішній футбольній арені, а й примножувати міжнародний авторитет нашого шкіряного м’яча.

Батьківська турбота про своє дітище доповнюється з Вашого боку достеменним знанням усіх найтонших і найделікатніших сфер народної гри, а органічний сплав професіоналізму, послідовності та далекоглядності є міцним фундаментом успішного функціонування одного з провідних клубів нашої держави, її футбольної гордості та надії. 

Такого завзятого суперника, як Ви, завжди приємно зустрічати на арені чесної спортивної боротьби. Її головним результатом, незалежно від підсумку окремих матчів і турнірів, є взаємний прогрес і – щира чоловіча Дружба.

Радий і гордий тим, що можу віднести Вас до кола друзів і однодумців щодо важливості ролі Футболу в сучасному світі й зокрема в аспекті розбудови України, турботи про майбутнє нашої нації як спільноти здорових, самодостатніх людей.

Нехай Футбол і надалі відповідає Вам взаємністю, наповнюючи Ваше велике серце відчуттям новизни та яскравого свята.

Також зичу Вам, шановний імениннику, миру та гармонії, щастя й здоров’я в сім’ї, у колі рідних і близьких. Наснаги Вам і натхнення, Божої ласки в усіх шляхетних задумах і справах. 

Із повагою – Григорій  СУРКІС

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер