Шановні вболівальники, дорогі українці!
Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!
28 червня — особлива дата в історії нашої держави. Саме цього дня було ухвалено Основний Закон, який утвердив фундаментальні цінності незалежної України, права і свободи її громадян, демократичні принципи та прагнення до справедливого й вільного суспільства.
Сьогодні, коли наша країна проходить через найважчі випробування у своїй новітній історії, значення Конституції набуває ще більшої ваги. Вона нагадує нам про те, заради чого борються та віддають свої життя наші захисники і захисниці, — за право жити у вільній, незалежній та суверенній державі.
Від імені футбольного клубу «Динамо» Київ і від себе особисто висловлюю глибоку вдячність усім, хто щодня працює задля майбутнього України, захищає її, підтримує та розбудовує.
Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили та впевненості у завтрашньому дні. Нехай у наших домівках панують мир, злагода та благополуччя, а Україна якнайшвидше здобуде справедливий мир і продовжить свій шлях розвитку та процвітання.
Зі святом! З Днем Конституції України! Слава Україні!
Президент ФК «Динамо» (Київ)
Ігор Суркіс