ПСЖ: невдача в Тулузі

«Тулуза» - ПСЖ; фото psg.fr

У рамках 29-го туру чемпіонату Франції зустрічалися конкуренти в боротьбі за медалі «Тулуза» і ПСЖ. Парижани активно розпочали зустріч, провівши низку небезпечних атак. Забити не спромоглися, так само як і зберегти свої ворота в недоторканності. На 6-й хвилині Бергунью після оригінального розиграшу штрафного відкрив рахунок в матчі, а наприкінці тайму Жиньяк і Сіссоко довели його до більш ніж переконливого – 3:0. Після перерви команди обмінялися забитими м’ячами. В підопічних Ле Гуена відзначився Мабьяла, який замкнув флангову подачу Ротена.

Після звітного туру боротьба за верхні місця в чемпіонаті розігралася з новою силою. Лідируюча шістка йде щільною групою, все може змінити один-два вдало проведених матчі: 1. «Ліон» 56 очок, 2. «Олімпік» 55, 3. «Бордо» 53, 4. «Тулуза» 52, 5. «Лілль» 52, 6. ПСЖ 52.

«Тулуза» – ПСЖ – 4:1 (3:0).