П'ятеро динамівців поступилися з Україною на старті Євро-2013 (U-17)

Команді Дмитра Хомухи довго не вдавалося зламати захисні редути суперника, але все ж таки на 47-й хвилині центральний захисник Ходжаніязов майстерним ударом зі штрафного спрямував м'яча в кут воріт (на фото).

Незабаром Майрович подвоїв перевагу, а на завершення Жемалетдинов установив остаточний рахунок. Збірна Росії, яка в 2006 році виграла золото цього турніру, розпочала фінальну стадію з упевненої перемоги.

Збірна України не виграла жодного матчу в трьох своїх останніх фінальних турнірах – у 2002, 2004 та 2007 роках. Підопічні Олександра Головка були сповнені рішучості перервати цю серію й активно розпочали зустріч, але в результаті нічого не домоглися.

Зазначимо, що у стартовому складі нашої команди вийшли динамівці Солдатенко, Лук'янчук та Циганков, а в другому таймі до них приєдналися Ориховський та Книш.

8 травня наступним суперником «жовто-синіх» стане збірна Італії, яка у стартовому поєдинку поділила очки з Хорватією (0:0).