П'ять хвилин і...  м'яч у воротах

Денис Олейник
Дев'ять забитих м'ячів побачили небагаточисленні глядачі в матчі лідерів першої ліги – «Динамо-2» та «Нафтовика-Укрнафти». Перші 35 хвилин зустрічі м'ячі потрапляли у ворота обох команд із п'ятихвилинним інтервалом. Диктор матчу Олена Гуц тільки й встигала оголошувати авторів забитих м'ячів.

До 15-ої хвилини підопічні Геннадія Литовченка програвали 0:3. Зібравшись духом, зусиллями Лисенка та Олійника динамівці скоротили розрив до мінімального. На перерву команду пішли з рахунком 3:4.

У другій половині зустрічі ініціативою переважно володіли господарі. Кинувшись в атаку та пропустивши декілька вигідних моментів, динамівці пропустили зовсім необов'язковий м'яч. Наприкінці поєдинку Алієву вдалося скоротити розрив. На більше киянам не вистачило ні сил, ні часу.

«Динамо-2» - «Нафтовик-Укрнафта» - 4:5 (3:4)

«Динамо-2»:
Рева, Аладашвілі, Допілка, Бутенін (Фартушняк, 25), Довгий, Стеанець (Зозуля, 67), Морозюк, Лисенко, Алієв, Олейник, Воронков (Ярмоленко, 78).

Голи: Лисенко (21), Олейник (30, 35), Алієв (85) - Кікоть (5, 10), Єсип (15), Зейналов (25, з пен), Аладашвілі (69, у свої ворота).