П’ятдесята поразка в чемпіонатах України

Дозволивши господарям зберегти свої ворота «сухими», «біло-сині» вперше в історії протистояння з «Ворсклою» у чемпіонатах України не забили в Полтаві, де до звітного поєдинку було проведено 16 матчів (2 перемоги «Ворскли», 3 нічиї, 11 перемог «Динамо», різниця м'ячів - 17:34 на користь «Динамо»).

У нинішньому сезоні ця поразка стала першою для «Динамо» і ювілейною, 50-ю, за час виступів у чемпіонатах незалежної України. А м'яч, забитий Артемом Громовим, став 50-м, який кияни пропустили в чемпіонатах України під керівництвом головного тренера Юрія Сьоміна.

Обірвались одразу дві гостьові «сухі» серії. 393 хвилини «Динамо» не пропускало в свої ворота у виїзних матчах, а голкіпер Максим Коваль довів свою гостьову серію до 510 хвилин, останній раз виймаючи м'яч із сітки власних воріт майже два роки тому - 14 листопада 2010 року в двобої із сімферопольською «Таврією» (1:1).