Ramljak Cup (U-18). «Динамо» – «Валенсія» – 0:1

Спочатку боротьбу розпочали представники групи «Б» сплітський «Хайдук» та турецький «Букаспор». У впертій боротьбі перемогу здобув хорватський клуб – 1:0 завдяки голу Мужьяна, який було забито на 44-й хвилині.

Після цього на поле академічного футбольного центру «Хитрец – Качіан» вийшли московське «Динамо» та каталонський «Еспаньйол» із групи «А». Гра завершилася бойовою нічиєю – 1:1. Рахунок відкрили москвичі після влучного удару Панюкова на 18-й хвилині, після чого іспанці перехопили ініціативу й зрівняли рахунок на 47-й хвилині зустрічі зусиллями Огуті.

Молодіжна команда київського «Динамо» у своїй стартовій грі з мінімальним рахунком 0:1 поступилася іспанській «Валенсії». Як і всі учасники, команди провели два тайми по 40 хвилин. Результат поєдинку вирішив єдиний гол, який забили номінальні гості на 65-й хвилині. Було виконано діагональний навіс, м’яч перелетів на дальню стійку, де захисник «біло-синіх» Нестеренко випустив з-під контролю нападника іспанців, який «розстріляв» Солдатенка метрів із п’яти.