«Рапід» здобуває нічию у Гродігу

Гра зібрала на трибунах «Унтерсберг-Арени» 3,600 глядачів та завершилася внічию 2:2. Господарі поля вели в рахунку з різницею у два м'ячі завдяки голам Томі на 14-й та Цулехнера на 66-й хвилинах. Але все ж команда Зорана Баришича знайшла в собі сили, щоб урятуватися від поразки. На 74-й хвилині один гол відіграв Штаркль (на фото), а на 85-й хвилині Хофманн зрівняв рахунок, реалізувавши 11-метровий.

Наставник «Рапіда» задіяв у цій грі такий склад: Новота – Триммель, Зоннляйтнер, Піхлер, Палла – Пецос, Берендт, Видра (Шауб, 46) – Штаркль, Бойд (Грозурек, 74), Бюргшталлер (Хофманн, 81).

Зігравши 15 матчів, «Рапід» посідає друге місце в національній першості (6 перемог, 6 нічиїх, 3 поразки, м'ячі – 28:18, 24 очки).

Свій наступний матч команда Баришича проведе 24-го листопада, коли прийматиме на своєму полі лідера чемпіонату, «Зальцбург», від якого «Рапід» відстає на десять очок. У гості до «Динамо» «Рапід» завітає 12-го грудня.