Решат Рамадані зіграв за збірну Північної Македонії (U21) проти Грузії

У четвер, 16-го листопада, молодіжна збірна Північної Македонії провела домашній матч відбірного турніру до Євро-2025 проти однолітків з Грузії.

Команда динамівця Решата Рамадані поступилася з мінімальним рахунком 0:1. Єдиний м’яч суперники забили на 54-й хвилині, відзначився Саба Мамацашвілі.

Також зазначимо, що вже у компенсований до другого тайму час арбітр вилучив по одному гравцю з кожної команди: на 90+10-й хвилині червону картку отримав Маріо Ілієвські з Північної Македонії, а на 90+11-й хвилині - Гіоргі Майсурадзе з Грузії.

Решат Рамадані провів на полі увесь матч без замін.

Наразі Північна Македонія посідає передостаннє, п’яте, місце у кваліфікаційній групі, маючи у своєму активі 3 очки. Лідер турнірної таблиці – збірна Нідерландів – має 12 очок після чотирьох проведених матчів.

Також у листопаді Північна Македонія U21 проведе контрольний матч з молодіжною збірною Австрії. Він відбудеться 21-го листопада.