Рік між кульбітами Юнеса БЕЛАНДА у матчах з «Металістом»! (+ ВІДЕО)

Переможним виявився перший гол «біло-синіх», який забив марокканський півзахисник динамівців Юнес Беланда.

Джермейн Ленс чудовим довгим пасом у дотик вивів до воріт 90-го номера нашої команди, й той у падінні кінчиком бутси дотягнувся до м'яча, переправивши футбольний снаряд у сітку воріт Погорілого!

Цікаво, що свій попередній м'яч у Прем’єр-лізі Юнес забив також у ворота «Металіста». Сталося це майже рік тому, 6 квітня 2014 року.

За п'ять хвилин до перерви за рахунку 1:1 удар Ярмоленка парирував Горяїнов. Але Андрій підхопив м'яч і точною передачею знайшов на лінії штрафного Беланда. Марокканець зіграв просто блискуче, з льоту вколотивши м'яч у дальній від воротаря кут.

Беланда відзначив взяття воріт фірмовим кульбітом, а динамівці у підсумку перемогли харків'ян з рахунком 4:2!