Родрігес забив гол за Люксембург у ворота Португалії

Для Жерсона це був особливий матч, адже Португалія - ​​це країна, у якій він народився.

Португальці були явними фаворитами матчу, у якому в їхньому складі вийшов і головний бомбардир збірної Кріштіану Роналду.

Проте, саме люксембуржці відкрили рахунок у матчі. І зробив це київський динамівець Жерсон Родрігес. На 30-й хвилині ударом головою в дальній нижній кут він замкнув навіс Сінані з правого флангу.

У Жерсона невдовзі був шанс забити і другий м'яч, проте реалізувати другий момент він не зумів.

А в компенсований до першого тайму час, на другій доданій хвилині португальці зрівняли рахунок після гола Діого Жоти.

На самому початку другого тайму слово взяв Кріштіану Роналду, який прагне стати найкращим бомбардиром національних збірних в історії. Він вивів португальців уперед на 51-й хвилині.

Цей гол не став останнім у матчі. На 80-й хвилині Жоау Палінья забив третій м'яч у ворота Люксембургу. При цьому збірна Жерсона, який провів повний матч, за рахунку 1:2 не відсиджувалася в обороні й атакувала, намагаючись врятуватися від поразки.

Після двох матчів Люксембург розташувався на третьому місці в групі з трьома очками в активі. Перше ділять Португалія і Сербія, які набрали по 7 очок у трьох матчах.