Родрігес провів свій ювілейний матч за збірну Люксембургу

11 листопада Люксембург провів товариський матч зі збірною Австрії. Ця гра відбулася на стадіоні «Жозі Бартель» у Люксембурзі.

Жерсон потрапив до запасу своєї збірної, а з’явився на полі на  67-й хвилині, через шість хвилин після того як австрійці відкрили рахунок завдяки удару Траунера.  На 83-й хвилині Грбіч збільшив перевагу гостей, а на третій компенсованій хвилині Візінгер встановив остаточний рахунок у грі – 0:3. Цікаво, що після перерви у складі австрійців на поле вийшов екс-динамівець Александар Драгович.

Цей матч став ювілейним, 30-м для Родрігеса за національну збірну своєї країни, у яких він забив 5 м'ячів.

У найближчий тиждень міжнародних матчів Люксембург проведе ще два поєдинки, обидва в рамках Ліги Націй: 14 листопада – виїзний проти Кіпру, а 17 листопада – домашній з Азербайджаном.

Нагадаємо, Люксембург виступає в дивізіоні С Ліги Націй і очолює свою групу після чотирьох турів, маючи однакову кількість очок із Чорногорією.