Рубен із «Евіаном» не поступився «Монако»

Гра на княжому стадіоні «Луї II» зібрала 6,507 глядачів. Господарі поля вважалися фаворитами, але змушені були втратити важливі очки.

Гості вже на 20-й хвилині повели в рахунку завдяки голу Васса. Монегаски швидко відігралися – за сім хвилин забив Фалькао, зрівнявшись із Кавані в рейтинзі найкращих бомбардирів Ліги 1. Але цей гол став останнім у матчі, який завершився нічиєю 1:1.

У грі взяв участь один орендований динамівець, Марко Рубен (на фото крайній зліва), який вийшов на заміну на 76-й хвилині. Бертольйо весь матч залишався в запасі, а Ескобар знову опинився поза заявкою на гру.

У турнірній таблиці «Евіан» піднявся на 12-е місце, але матчі всього туру будуть зіграні сьогодні й відповідно внесуть зміни в розподіл місць.

У наступному турі 23 листопада команда Паскаля Дюпра прийме «Лор’ян».