Рубен хибить із «точки», але «Евіан» все ж таки виходить до 1/4 фіналу Кубка Ліги

У грі взяв участь орендований динамівець Марко Рубен (на фото крайній зліва). Він вийшов у стартовому складі команди Паскаля Дюпра й уже на 10-й хвилині отримав відмінний шанс забити гол, проте не реалізував пенальті, не спромігшись переграти ударом із «точки» голкіпера. На 77-й хвилині, вже за рахунку 2:1, Рубен поступився місцем на полі Ністору.

Рахунок у матчі відкрили гості завдяки голу Ілана на 32-й хвилині та зберігали перевагу до перерви. Однак дубль Даніеля Васса (62-а та 67-а хвилини) приніс господарям перемогу з рахунком 2:1 та вивів їх до наступного раунду змагань.

Факундо Бертольйо та Андрес Ескобар не потрапили до заявки на гру.

Наступний матч «Евіан» зіграє в суботу, 21 грудня.

У грі 19-го туру Ліги 1 команду Дюпра прийме «Ніцца». У цьому сезоні «рожеві» продовжують участь у трьох турнірах – 5 січня «Евіан» прийме ту ж «Бастію» в 1/32 фіналу Кубка Франції.