Руслан Нещерет: «В ударний день довелося трохи попрацювати з хлопцями»

Руслан Нещерет: «В ударний день довелося трохи попрацювати з хлопцями»

Голкіпер «Динамо» Руслан Нещерет розповів про черговий тренувальний день на зборі в Туреччині, а також поділився очікуваннями від майбутнього спарингу з «Легією».

- Сьогодні, можна сказати, був ударний день, тож довелося з хлопцями трохи попрацювати.

- Ви між собою, голкіперами, ділитеся результатами, хто скільки пропустив?

- У нас є ігри на бажання – чи то на воду солодку, чи то чаю принести в ресторані. Тому, буває, присутній здоровий азарт.

- Як загалом минули перші дні зборів, як почуваєшся? Навантаження були добрячі, по два тренування на день…

- Трохи є втома, це збори. Позаду тиждень хорошої роботи. Після таких тренувань потрібно якісно відновлюватися та готуватися до контрольних ігор.

- Воротарі бігову роботу виконують не в такому ж самому обсязі, як польові гравці – приміром, той же тест Йо-Йо ви не бігли. У вас більш специфічна робота разом із Михайлом Михайловим?

- У воротарів та польових гравців має бути різна робота. Часом вони кажуть нам, що ми не бігаємо, нічого не робимо, лише стрибаємо, але в нас дуже специфічна робота, і дуже важка, хоча зі сторони може здатися доволі легкою.

- А на чому акцент робився в перші дні?

- Втягувалися в робочий режим ми разом із польовими гравцями в Києві. Зараз також є навантаження, але вони вже трохи менші – і йдуть на спад.

- Перший матч позаду. Які емоції він залишив?

- По результату, безперечно, негативні. Але сьогодні ми розібрали його, Олександр Володимирович вказав, яких помилок припустилися, також акцентував увагу на хороших моментах. Загалом, ми не маємо дивитися на результати на тренувальних зборах, оскільки вони проходять під навантаженнями, тож зробимо висновки й далі будемо продовжувати готуватися до сезону.

- Завтра дуже цікавий суперник – «Легія». Які очікування від цього поєдинку?

- До кожного матчу на зборах ми готуємося однаково, маємо виконувати всі завдання, які ставить перед нами тренерський штаб. Майбутній суперник у нас доволі сильний, тож маємо провести гру на високому рівні.

- Олександр Шовковський – легенда «Динамо» та всього українського футболу. Оскільки він сам був голкіпером, можливо, робить вам якісь підказки чи дає рекомендації?

- Буває, але це відбувається епізодично – не так, щоб кожного дня розповідає, як грати. У нас є тренер воротарів Михайло Михайлов, і він знає, що робити.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер