Руслан ЗАБРАНСЬКИЙ: «Свято для всього Миколаєва вдалося»

Руслан ЗАБРАНСЬКИЙ: «Свято для всього Миколаєва вдалося»

- Ще до гри було зрозуміло, що нам буде важко. Якщо, приміром, повернутися до листопада минулого року, то, будуючи плани своєї команди на зимову перерву, я би попросив керівництво придбати хоча б кількох нападників, які можуть забивати голи, й тоді сьогоднішня гра, можливо, склалася би інакше. Так, у нас є непогані хлопці, той же Берко, але він отримав червону картку у чвертьфіналі з «Іллічівцем», і сьогодні грати не міг, а Моріс, який вийшов на поле, ще має набрати кондиції.

Як відомо, у футболі часто діє правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Звичайно, я не кажу, що ми мали вигравати у «Динамо», оскільки це з розділу фантастики, але за рахунку 0:1 у нас було два стовідсоткових моменти, коли воротар урятував «Динамо» від пропущеного м’яча. Якби вдалося реалізувати бодай один із двох моментів, думаю, інтрига зберігалася би до самого фінального свистка. Другий пропущений нами м’яч був також зовсім необов’язковим – після удару через себе транзитом через стійку, – але навіть за такого рахунку команда намагалася небезпечно контратакувати. Як на мене, підкосив хлопців пенальті, якого, на мій погляд, не було, але напевно зможу сказати, лише переглянувши відео.

Як ви бачили, сьогодні ми задіяли всіх хлопців, які могли зіграти, в тому числі й нашу молодь. Не збиралися відсиджуватися в обороні, а грати так, як ми діємо в чемпіонаті, – намагатися атакувати, пресингувати, накривати суперників на їхній половині поля. Зрозуміло, що все задумане втілити було важко, й більшу частину матчу ми перебували на своїй половині поля.

Але найголовніше, що вболівальники задоволені, було багато дітей, які завтра попросять своїх батьків привести їх до футбольних секцій. Свято для всього Миколаєва вдалося, й будемо сподіватися, що на нас звернуть увагу керівники міста й будуть допомагати, причому необов’язково матеріально, а хоча б нададуть нам можливість тренуватися в нормальних умовах, а не на Центральному стадіоні, де ми проводимо й офіційні матчі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер