Рибалка та Калитвинцев відкрили єврокубковий сезон

У 1-му матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи чеський клуб зустрічався в гостях із ризьким «Сконто» на однойменному стадіоні.

Гості відкрили рахунок на 8-й хвилині завдяки голу Фридека, але не спромоглися втримати перевагу. Шабала на 39-й хвилині та Карашаускас на 47-й своїми голами принесли «Сконто» перемогу 2:1.

Рибалка вийшов на поле у стартовому складі під No.10 та був замінений на 81-й хвилині на Сабо. Калитвинцев із дев'яткою на спині також потрапив до стартового складу та відіграв 64 хвилини, після чого його замінив Деларж. Зазначимо, що обидва залишили поле вже за рахунку 2:1.

Незважаючи на поразку, гол у гостях залишає чехам та нашим хлопцям непогані шанси на вихід до наступного раунду.

Матч-відповідь на полі «Слована» відбудеться рівно за тиждень, 25 липня.