Рибалка приносить «Словану» перемогу над «Цюрихом»!

Матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду відбувся на домашньому стадіоні швейцарців, «Летцигрунді», та зібрав на його трибунах 5,915 глядачів.

Рибалка з'явився на полі у стартовому складі чеського клубу, а Калитвинцев вийшов на заміну замість Фридека на 75-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 17-й хвилині. Гол забив Шерміті. Рахунок 1:0, який влаштовував швейцарців, протримався до 64-ї хвилини, коли за «Слован» забив Фридек. «Цюриху» знову потрібно було забивати ще один м'яч, щоб продовжувати боротьбу за вихід до наступного раунду.

Напругу в матчі зняв Рибалка (на фото). Саме динамівець став автором переможного гола «Слована» на 85-й хвилині.

Нагадаємо, перша зустріч команд також завершилася перемогою чеської команди з рахунком 2:1. Сумарний результат, 4:2, дає «Словану» путівку до раунду плей-офф Ліги Європи. Матчі цієї стадії відбудуться 22 та 29 серпня. Свого суперника команда Рибалки та Калитвинцева дізнається вже завтра, 9 серпня.