Рибалка зі «Слованом» перемагає лідера чемпіонату Чехії

У 29-му турі команда Ярослава Сілхави на виїзді переграла лідера чемпіонату плзеньську «Вікторію» – 2:1! Для господарів матч мав велике значення, адже команда з міста, що славиться на весь світ своїм пивом, випереджає празьку «Спарту», яка йде на другому місці, лише на два очки.

Рахунок у грі, яку прийшли подивитися на «Доосан Арену» 11,315 глядачів, відкрив на 17-й хвилині 23-х річний форвард гостей Міхал Рабушич.

Драма в матчі розгорталася в останні десять хвилин. Спочатку Давид Сліпек на 83-й хвилині рахунок зрівняв, а потім на останній 90-й хвилині 29-річний півзахисник «Слована» Любош Гушек приніс сенсаційну перемогу гостям.

Орендований динамівець Сергій Рибалка (на фото ліворуч) провів на полі всю гру, заробивши на 25-й хвилині попередження.

«Слован» достроково посів у чемпіонаті Чехії 3-є місце та виборов путівку до Ліги Європи.