Рибалка забиває переможний гол за «Слован» (+ ВІДЕО)

Гра зібрала на трибунах стадіону «Шанс Арена», раніше відомого під назвою «Стршельніце», 3,755 глядачів.

Обидва динамівця вийшли на поле в стартовому складі «Слована». Рибалка відіграв повний матч, а Калитвинцев був замінений на 63-й хвилині.

Перший гол створили якраз динамівці. Удар Калитвинцева голкіпер господарів поля Валеш відбив, але на добивання першим встиг Рибалка, який відкрив рахунок у матчі.

Вже через п'ять хвилин Павелка закріпив успіх «Слована». Гра так і завершилася з рахунком 0:2.

Після семи турів «Слован» надійно закріпився на третьому місці. У той же час, відставання від лідерів, празької «Спарти» і пльзеньської «Вікторії», становить лише одне очко.

Наступний тур Гамбрінус Ліги відбудеться після перерви, пов'язаної з матчами збірних. Нагадаємо, Калитвинцев сьогодні прибуде в розташування молодіжної збірної України. 14 вересня «Слован» прийме на своєму полі лідера поточної першості, пльзеньську «Вікторію».